عقب گرد

یکی از دوستهای جدید و خوبم که هم وبلاگش وهم کامنت هاش رو دوست دارم ؛ با حالتی آمیخته به تعجب پرسیده که : چرا وبلاگتون اينطوری شده بايد رمز گشاییشEncode کرد! ؛من نمی دونم منظورش نوشته های جدیدمه یا اینکه اشکالی توی نوشته هام هست مثلا کلمات مبهم یا جابجا نوشته شده .

ولی خودم هم چون احساس کرده بودم که فرم و محتوای نوشته هام عوض شده و تقریبا در نوشتن؛ یک جورایی عقب گرد کرده ام ؛دراین پست های اخیر می خواستم از شما بخواهم که نظرتون رو در مورد این نوشته هام و فرمشون بهم بگویید که مثل اینکه از دستم درفته . بهرحال منتظر نظراتتون  دراین مورد هستم .واز آتوسای  عزیز هم می خوام که نظر ش رو واضح تر بگه تا به من مثل این چند وقت کمک کنه .مرسی .

/ 1 نظر / 2 بازدید
آتوسا

۱-نه جدی منظورم کاملاْ‌ معنای زمينی و کامپيوتری رمز گشايی بود. يعنی که بری منو ويو و انکد رو بزنی. ۲-البته وبلاگت هم کم رمز گشايی نميخواد که البته خوبه که آدم سهل و آسون نشه. ۳-اما در مورد وبلاگت من اصولاْ‌ اگه از وبلاگی خوشم نياد نه ميخونم و نه کامنت ميذارم. از اينکه برام کسی بنويسه وبلاگ جالبی داری به من هم سر بزن متنفرم و فکر نکنم برای کسی هم نوشته باشم. پس وبلاگت رو دوست دارم. برای هر پست هم کامنت ميذارم. ۴-خوب ديگه چی؟ ۵-بنويس. هر چی دلت خواست بنويس. از آسمون يا زمين. جدی يا شوخی. بد يا خوب. اينجا خونه توست ميتونی با زيرشلواری گاهی توش بچرخی گاهی با لباس مهمونی.